Witamy na naszej stronie.

Spółka „Magtar” powstała w 2003 roku. W 2004 roku wprowadziliśmy na polski rynek kadzidła japońskie Shoyeido. Po dwóch latach cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Są poszukiwane i chętnie kupowane przez ludzi ceniących sobie ich wysoką jakość, piękne aromaty i lecznicze właściwości.

Nasza Spółka składa się z dwóch osób o różnych zawodach, zainteresowaniach i umiejętnościach, dzięki temu tworzymy zgrany tandem.

Magdalena Tarnowska – w Spółce zajmuje się wszystkim co dotyczy kadzideł, warsztatów tanecznych i szamańskich. Historyk sztuki. Autorka wystaw, artykułów i książek o artystach działających w Polsce końca XIX wieku do 1948 roku. Prowadzi działalność edukacyjną dla młodzieży i nauczycieli. Uczestniczy w stypendiach i konferencjach naukowych w kraju i zagranicą.

Gra na bębnach – konga i djembe, ukończyła szkołę gry na bębnach „Klick&Drum” prowadzoną w Warszawie przez Kazika Klickiego, grała w zespole "Incongito". Prowadzi warsztaty chodzenia po ogniu, tańce i zabawy indiańskie przy bębnach.

Tomasz Grabowski. Architekt. Od wielu lat działa na rynku polskim w dziedzinie wystawiennictwa - projektowania i montażu stoisk, wnętrz salonów handlowych, scenografii i organizacji imprez. Jest także autorem wielu pięknych budynków mieszkalnych i letnich – szczególnie drewnianych. Budynki jego autorstwa można spotkać w Warszawie, Radzyniu i innych miastach oraz na Mazurach, Wybrzeżu, Roztoczu. Projektuje wnętrza domów i mieszkań. Rysuje i rzeźbi.
Aby dowiedzieć się więcej oraz obejrzeć przykłady projektów jego autorstwa zapraszamy na stronę
www.architektura.magtar.pl